Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

zdehor 

2018_31.3._Velikonoční pochod Českým rájem, 45.ročník

69 fotek 1 video 31.3.2018 - zobrazení
Počasí nám vyšlo skvěle. Poměrně teplo po celý den, spíše pod mrakem, ale i sem tam sluníčko. Pitný režim jsme dodržovali ve správné míře, letos to nebyla suchá trasa. Když jsme došli odpoledne do restaurace na Olšině, spustil se déšť, takže pohoda, velká účast cca 80-90 turistů a několik psů. Sem tam i nějaké bloudění několika chronických bludiček.

Letošní ročník nás provede po známém okolí.

Sraz je v Březině na vlakové zastávce již v 9:30 (odchod po příjezdu vlaku od Turnova), vyrazíme směrem na Olšinu, zde po neznačené cestě po okraji lesa do Dneboha na parkoviště, odtud nabereme směr na Skalku, po chvíli se napojíme na červenou tur. značku a dojdeme po ní až na Valečov.

Turisté z Mnichova Hradiště a přilehlého okolí mohou využít také červené tur. trasy od nádraží v MH a přes Přestavlky dojít na Valečov, kde se cca v 10:30 všichni sejdeme a budeme pokračovat již společně.

Dále budeme podstatnou část trasy pokračovat po žluté tur. značce na Kněžmost, Suhrovice, Drhleny, Novou Ves, po hrázi Komárovského rybníka přes Duo kemp, dále pak na Černou Louži a Hrázku.
Na Hrázce se napojíme na modrou tur. značku a dojdeme na Krásnou vyhlídku a následně závěrečný úsek trasy na Olšinu, kde bude v restauraci Pod Hrady závěrečné posezení.

Možností občerstvit se na trase je dostatek, v pohostinství U Kavalírů v Suhrovicích, tedy zhruba na půli cesty, je možné vyzkoušet některé z pivních speciálů na čepu, ale také zahnat hlad.

Celková délka trasy 20 km.

Za TJ Stonožka Březina z.s.
Aleš Mužák
reklama

Komentáře

nebo přihlásit Komentář lze odeslat klávesovou zkratkou shift + enter

Komentáře

nebo přihlásit
Komentář lze odeslat klávesovou zkratkou shift + enter

Jste na konci alba

Sdílet album

Další alba autora
Podobná alba

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron